Aktuální info

Anketa o chvojenský dres ukončena

Fri, 03/01/14 - 22:13
Během dosavadního průběhu zimní přestávky jste měli možnost vyjádřit se v anketě na našem webu k podobě nových dresů pro chvojenské borce. Tato anketa nyní končí a v článku si můžete prohlédnout její definitivní výsledky.

Kdo průběh hlasování alespoň trochu sledoval, jistě mu neunikl v prvé řadě fakt, že i přes výslovnou prosbu administrátora webu, aby všichni hlasující přidali svůj hlas pouze jednou a anketa měla alespoň jakž takž vypovídající hodnotu, bylo zaznamenáno celkem 234 hlasů. Nezbývá než věřit, že toto vysoké číslo je dáno pouze a jenom vysokou návštěvností našich stránek a nikoliv tím, že některý z hlasujících si prostě chtěl prosadit svůj názor stůj co stůj. Tomu by bohužel odpovídal i nakonec poměrně jednoznačný výsledek ankety, která byla většinu času velice vyrovnaná. Nicméně momentálně není v silách správy chvojenského webu zajistit regulérnější průběh, proto realizačnímu týmu doporučíme, aby se při výběru dresů zařídil podle níže uvedených výsledků. A jak že to tedy dopadlo?

počet hlasů: 234

pořadí:
1) dres č. 4 - 112 hlasů (48 %)
2) dres č. 1 - 50 hlasů (21 %)
3) dres č. 3 - 39 hlasů (17 %)
4) dres č. 2 - 33 hlasů (14 %)

Tento dres tedy budou na jaře pravděpodobně ve venkovních zápasech oblékat borci chvojenského Sokola. Všem hlasujícím děkujeme za účast v anketě a věříme, že i ty z nich, které vítězná volba nepotěšila, budeme moci i nadále vidět na zápasech našich plejerů.