Aktuální info

V nové sezóně 4 noví soupeři

Wed, 27/07/16 - 18:32
Jak už si jistě mnozí z Vás všimli, v sekci "Zápasy" je již několik dnů rozlosování nového ročníku III. třídy Holicko.

Naštěstí se nepotvrdily zvěsti o slučování soutěže s "pralesní" IV. třídou, nicméně řady našich soupeřů se i tak povážlivě proměnily. Do okresního přeboru postoupily týmy Chvojence a Mikulovic, sportovně z poslední příčky tabulky sestoupily do IV. třídy Staré Žďánice, sezemická rezerva se pak přihlásila pro sezónu 2016/2017 pouze do IV. třídy. Nabídnuté šance chopit se uvolněných míst ve vyšší soutěži využily celky Býště (2. místo ve IV. třídě) a Velin (4. místo ve IV. třídě), které doplnily vítěze uplynulého ročníku IV. třídy z Mnětic a budou se od srpna střetávat mimo jiné i s našimi borci. Dále byla do naší soutěže zařazena i rezerva Srchu, která ovládla pořadí IV. třídy Přeloučska.

Nový ročník III. třídy startuje pro Chvojno v sobotu 20. 8. 2016, kdy od 17:00 přivítáme na kopci pardubické Torpedo. Pak následuje sled utkání s novými soupeři, když jedeme do Býště, následně hostíme Veliny a poté zavítáme na krásný pažit v Srchu. Poslední podzimní zápas pak čeká zelenočerné 13. 11. 2016 v Mněticích.

Ohledně změn v kádru zatím není úplně jasno, jisté je, že se v přestup změnila dosavadní hostování Radima Kociána, Radka Centnera, Míry Horáka a Broni Koubka. Jedná se o dvou posilách z rušené holické rezervy, ale prozatím není žádný příchod definitivně dotažen. Kádr naopak opouští Ondřej Shejbal, jemuž se sluší poděkovat za odvedené služby a popřát případně hodně štěstí v jeho dalším angažmá, pokud se rozhodne s fotbalem pokračovat.