Aktuální info

rozsáhlá marodka

11. 9. 2008
Věrní fanoušci,kteří dorazili na zápas s Mněticemi,jistě zaregistrovali veliké množství absencí,které zapříčinilo,že se v sestavě objevili jak nováček TomᚠMichalec mezi třemi tyčemi,tak také starý známý Michal Kropáček ve středu zálohy.Zde je výčet marodů a velmi laický odhad jejich zranění.

Libor Kouřil
Pavoukovo zranění pochází už ze zápasu se Srchem,přesto náš srdcař nastoupil i v Ostřešanech,kde však jeho bolavé ruce vystavila definitivní stopku nepříjemná skákavá střela.Nyní zdobí ruku chvojenského Hajňátka sádra a vysoká zvěř v jeho polesí má na jistý čas klidné spaní.Zlomený prst nepustí našeho čaroděje do brány pravděpodobně až do konce podzimu,takže si asi Rowdies budou muset zvykat na brankářský objev Michalce.

Martin Brouček
Situace kolem našeho kapitána je velice nejistá,protože i on má delší dobu přetrvávající problémy s kolenem,,které vyvrcholily právě v Ostřešanech.V současnosti nechává nohu v klidu a věnuje se rodinným povinnostem,předběžný návrat vypadá na zápas s Litětinami.

Ladislav Šponar
Další marod z Ostřešan,který v ostrém souboji s domácím zadákem inkasoval tvrdou ránu do hlavy a v současnosti vypadá jeho oko jako po těžkém direktu od Vladimira Klička.Láďa však ukázal již s Mněticemi touhu vyběhnout na trávník a doba jeho léčení tak zřejmě nebude příliš dlouhá.

Marek Komárek
Ofenzivního středopolaře trápily problémy s žebry,ale již se naplno zapojil do tréninkového procesu a v základní sestavě proti Moravanům by neměl chybět.

Václav Kropáček
Ďábel,kterému spoluhráči před časem objevili již třetí šedivý vlas,v současnosti marodí se zády a z Prahy dorazily na Chvojno jen kusé zprávy o jeho skutečném stavu.Řečeno realisticky,může se stát,že Kropase uvidíme v Moravanech,ale je také dobře možné,že náš forvard se bude kurýrovat ještě měsíc.

Jiří Pecina
Nekompromisní bek chyběl v úvodu podzimu vinou zraněného kotníku.Nyní však už bez problému trénuje a s jeho účastí v dalších důležitých soubojích by neměl být žádný problém.

Ivan Králík
Výborný stoper už dlouho laboruje,ovšem nikdo pořádně neví s čím a jeho stav je obestřen rouškou tajemství.Občas se zjeví jako blesk z čistého nebe v hledišti při některém domácím duelu,ale následující tři týdny o něm nikdo neví,takže jeho místo v sestavě zřejmě již napevno zaujal Jirák,který si nevede vůbec špatně.


Ačkoliv je výčet zraněných poměrně široký,ostatním hráčům nezbývá,než se s absencí výše jmenovaných vypořádat a dokázat trenérovi,že i ona mají na to,aby tyto hráče zastoupili.Nakolik se jim to povede budeme moci sledovat již tuto sobotu v Moravanech(a mnozí z vás již sledovali proti Mněticím)...